• Kükürt Sabunu (Adet )
Kükürt Sabunu (Adet )
Ürün Kodu : Mariyet25
Marka :  Mariyet Anne
19.90 TL   9.95 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
-
+

Vücut için benzersiz bir nimet olan kükürtlü sabun her konuda vücudun ihtiyacını karşılar. Kükürtlü sabun, en çok tercih edilen bitkisel ürünlerden birisidir. Anti bakteriyel özelliği sayesinde akne sorunu yaşayanlar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Kükürtlü sabun sadece akneler için değil daha birçok sorunun çözümü olarak kullanılır. Kükürtlü sabun aynı zamanda uzmanların da tedavilerde sıklıkla önerdiği bir sabun türüdür.


KÜKÜRTLÜ SABUNUN FAYDALARI VE KULLANIMI


Doğada, saçlarımız ve cildimizin bakımı ve güzelliği için kullanabileceğimiz binlerce bitki var. Bu bitkilerin gerek meyvelerinden, gerekse yağlarında birçok ürün üretilmekte. Bu ürünlerden biri de bitkisel sabunlardır.


İşte bu sabunlardan biri de kükürtlü sabun.


Kükürtlü sabun, sivilceleri kurutma özelliği sayesinde sivilce ve akne oluşumunun önündeki en önemli engellerden biridir. Ayrıca antiseptik ve anti bakteriyel özellikler gösterir. Bu sayede, mikrop ve yağlanma gibi sorunları da yok eder. 

Kaynak:

https://www.google.com/amp/s/m.aksam.com.tr/amp/mor-papatya/kukurt-sabunu-sagliga-faydali-midir-kukurt-sabununun-faydalari-nelerdir/haber-1001688

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?