05333243193
  05333243193

Siparişlerinizin ödemesini tamamladığınızda "sipariş alındı"mesajı size geldikten sonra Siparişlerinizin hazırlanma süreci başlar. Hazırlanmaya başlandığında" Siparişiniz hazırlanıyor "mesajı size ulaşır. Hazırlanma aşamasında ürünlerimiz Taze olarak yapıldığından belli bir süre gerekmektedir. Daha sonra ise hazırlık aşamasında Taze hazırlanan Ürünler şoklanmaya geçer. Şoklanmanın ardından strafor köpüklere konulur. İyice bantlanarak sipariş hazır duruma getirilir. Yemek siparişi dışındaki Ürünler bozulma tehlikesi yoksa normal kolilerde hazırlanır. Size "Siparişiniz hazır" mesajı gelir. Kargoya verilinceye kadar soğuk olan yerlerde saklanılarak kargoya verilir. Size "Kargoya verildi" mesajı geldikten sonra mailinizdeki gönderi numarası ve gönderi linki ile kargonuzu takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Hesabım sekmesinde kargo takip butonuyla da takip edebilirsiniz. Sitemizin sayfasında alt tarafta sipariş takibi bölümünde sipariş numaranızı girerek siparişinizi takip edebilirsiniz. 

Hazırlık aşamasının 1-2 gün içinde bitmesi, Siparişiniz kargoya verildiğinde ise kargonuzun 2-3 gün içinde elinize ulaşması bekleniyor. 

Faturalarınız e-fatura olarak kesileceğinden sipariş verdiğiniz mail adresine gelecektir. Şahıs firması iseniz T.C Kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir. Tüzel şirket iseniz vergi numaranızı yazmanız gerekmektedir. 

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.