• Isırgan Otu Sabunu (Adet )
Isırgan Otu Sabunu (Adet )
Ürün Kodu : Mariyet21
Marka :  Mariyet Anne
19.90 TL   9.95 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
-
+


Isırgan Otu Sabunu 

Isırgan Sabunu Nedir? Nasıl Kullanılır?Isırgan Sabunu Faydaları

Isırgan sabunu, ısırgan otu özünden yapılan doğal içerikli ve oldukça şifalı bir üründür. Isırgan otu hakkında daha önce hiçbir şey bilmiyorsanız aslında ona aşina olabilirsiniz çünkü ormanda yürürken, çıplak bacaklarınızı çizen ve yanma hissine neden olan o otlar aslında ısırgan otlarıdır. Sonuçta, bir sebepten dolayı ısırgan otu denir. Ama ısırgan otu yüzyıllardır tıbbi amaçlar için kullanılmıştır. Bu yüzden ısırgan sabunu, oldukça faydalıdır.

Isırgan Sabunu Ne İşe Yarar?


Isırgan otu, yüzyıllar boyunca şifa için kullanılmıştır. Isırgan otunun tarihi Antik Yunan’a kadar uzanmaktadır. Isırgan otu bugün ısırgan otu çayı içerek veya yağda ısıtarak, ısırgan sabunu kullanarak, topikal bir yağ oluşturmak için bir tentür yaparak eklem ağrısı ve artrit için kullanılır. Ayrıca kişisel olarak sinirleri, kan akışını ve iyileşmeyi uyarmak için kullanılır. Eklem ağrıları aslında bu şekilde iyileşir.


Isırgan sabunu ayrıca alerjilerle savaşmaya yardımcı olur. Anti-enflamatuar özellikler ve histamin içeren doğal bir antihistaminiktir! Mevsimsel alerjilerle uğraşan kişiler için oldukça harikadır.


Isırgan sabunu, kuru ciltler ve egzama tedavisi için mükemmeldir. Cildin yağ üretimini düzenler, iltihabı azaltır ve cildin daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur.

Saç, bu koşullar altında, yağlılığın artık bir sorun olmayacağı ve saçların daha hızlı uzayabileceği şekilde düzenlenir. Isırgan sabunu saçlardaki yağı yok eder, saçların hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlar.


Isırgan Sabunu Yüze Faydaları


Isırgan otu ile yapılan doğal sabun, cildinizde fark yaratır. Isırgan otu doğal büzücü özelliklere sahiptir. Isırgan özlü sabun genel olarak böcek ısırıkları, su çiçeği ve hatta egzama nedeniyle yağlı cilt, akne eğilimli, kuru, kaşıntılı ve iltihaplı cilt gibi cilt sorunlarını tedavi etmek için mükemmeldir. Bu tür cilt rahatsızlıklarını tedavi etmek istiyorsanız, parabenden ve SLS gibi sabun maddelerinden arındırılmış ısırgan özlü sabun kullanmalısınız.


Isırgan sabununun saçınız ve cildiniz için bazı inanılmaz faydaları vardır ve birçok cilt rahatsızlığını veya yaygın saç problemlerini tedavi edebilir. 


Isırgan özlü sabun antienflamatuar özellikleri ile bilinir ve egzama, sedef hastalığı, akne, cilt lekeleri ve dermatit gibi cilt hastalıklarını hafifletmede son derece yardımcı olabilir ve zengin histamin, klorofil, oksiasetilen, ve demir içerir. Ayrıca, cildimizin üst katmanını küçültüp sıkmayı sağlar. Üstelik, sıyrıklar ve sinir bozucu jilet kesiği gibi küçük cilt yaralanmaları tedavi eden şaşırtıcı bir büzücü özelliğe sahiptirler. 

Yağlı, akne eğilimli ciltler için cilt toniği olarak kullanılan ısırgan yaprağı özü, aynı zamanda sivilceleri sakinleştirmeye ve akneden kaynaklanan yara izlerini ve lekeleri azaltmaya yardımcı olabilir.


Isırgan Sabunun Saça Faydaları


Bugün piyasada binlerce cilt ve saç bakım ürünü var ve merak ediyor olabilirsiniz. Saç bakımı ürünlerin satıldığı yerlerde olan sayısız ürün yerine niçin ısırgan sabununu seçmelisiniz? Nedeni basit, ısırgan özlü sabununun cildinizin ve saçınızın sağlığına ve görüntüsüne sayısız yarar sağladığı kanıtlandı. Sonuçta binlerce yıldır popüler bir doğal ilaç olmasının önemli bir nedeni var.


Cildinizi ve saçınızı dönüştürmek istiyorsanız, sıradan sabun kalıplarını bırakın ve standart saç kremini bir kenara koyun ve bir sonraki spa gününüz için biraz ısırgan sabunu alın. Kullandığınız ürünlerin, içeriklerde listelenecek gerçek ısırgan yağı veya özü içerdiğinden emin olun. Beklemeyin, bugün cildinizi ve saçınızı ısırgan özlü sabun ile dönüştürmeye başlayın!


Kuru ve kaşıntılı saç derisi veya kepek gibi yaygın saç derisi ve saç problemleriniz varsa, normal eski şampuanınızı kullanmamalısınız. Bir dahaki sefere banyoya girdiğinizde doğal ısırgan otu sabunu kullanmalısınız.BENZER ÜRÜNLER
Yeni Ürün
%50
Defne Sabunu (500 gr)
Defne Sabunu (500 gr)
90.00 TL
45.00 TL
Yeni Ürün
%50
Keçi Sütü Sabunu (Adet )
Keçi Sütü Sabunu (Adet )
19.90 TL
9.95 TL
Yeni Ürün
%50
Aleo vera Sabunu (Adet )
Aleo vera Sabunu (Adet )
19.90 TL
9.95 TL
Yeni Ürün
%50
Katran Sabunu (Adet )
Katran Sabunu (Adet )
19.90 TL
9.95 TL
Yeni Ürün
%50
Kükürt Sabunu (Adet )
Kükürt Sabunu (Adet )
19.90 TL
9.95 TL
Yeni Ürün
%50
Killi Sabun (Adet )
Killi Sabun (Adet )
19.90 TL
9.95 TL
Yeni Ürün
%50
Eşek Sütlü Sabun (Adet )
Eşek Sütlü Sabun (Adet )
19.90 TL
9.95 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?